Akademia Malucha w Goleniowie

PRZEDSZKOLE

Drodzy rodzice! Zapraszamy do naszego przedszkola. W ramach czesnego oferujemy wiele zajęć dodatkowych, imprez rodzinnych, plenerowych, spektakli muzycznych i teatralnych! Posiadamy duże przestronne sale z łazienkami, jadalnię, własny plac zabaw gabinet logopedyczny i terapii ręki oraz gabinet integracji sensorycznej. więcej>>

GABINET INTEGRACJI SENSORYCZNEJ

 • Kompleksowa diagnoza i terapia integracji sensorycznej
 • Profesjonalna kadra terapeutów SI
 • Zajęcia indywidualne
 • Bogato wyposażona sala

ŻŁOBEK

Żłobek rozpoczął swoją działalność w październiku 2019 roku
i od razu zyskał sympatię zarówno dzieci jak i ich rodziców.
W placówce, pod okiem wykwalifikowanych opiekunek,
przebywają dzieci w wieku 1-3 lat.

♡ Akademia Malucha

Przedszkole Niepubliczne Akademia Malucha powstało 2014 roku. Od tamtego czasu nieustannie kierujemy się wartościami takimi jak: wzajemne poszanowanie, w tym uwzględnianie niepowtarzalności każdego z wychowanków oraz indywidualnych predyspozycji, umiejętności i uzdolnień dzieci. Tworzymy dzieciom okazje do budowania konstruktywnych więzi i nawiązywania przyjacielskich kontaktów z rówieśnikami. Przyzwyczajamy do odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo innych. W naszym przedszkolu najważniejsze jest, aby nasze dzieci były szczęśliwe.
Tylko ze szczęśliwych dzieci wyrastają szczęśliwi dorośli.

Nasz zespół wyróżnia potrzeba ciągłego doskonalenia się, konsekwencja w dążeniu do celu, umiejętność współpracy w zespole nauczycieli, dbanie o pozytywne relacje z rodzicami, zaangażowanie w życie przedszkola i przede wszystkim wielkie serce do dzieci! Przedszkole posiada przestronne, jasne, nowocześnie wyposażone i zaaranżowane sale z osobnymi łazienkami, własny, duży plac zabaw, gabinet logopedyczny i terapii ręki oraz salę integracji sensorycznej.
W naszym przedszkolu odbywa się wiele zajęć dodatkowych w cenie czesnego. Do przedszkola Akademia Malucha dzieci mogą być zapisywane przez cały rok kalendarzowy. Istnieje możliwość zapisania dziecka tylko na okres wakacji.
Czesne wynosi 300 zł, a dzienna opłata za posiłki 10 zł.
Przedszkole pracuje przez cały rok kalendarzowy od 6.30-17.30 w dni robocze od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni ustawowo wolnych oraz zatwierdzonych uchwałą Rady Pedagogicznej.

Gabinet Integracji Sensorycznej

Terapia ręki to usprawnienie małej motoryki, czyli precyzyjnych ruchów dłoni i palców. Podczas zajęć, najpierw pracujemy nad prawidłową postawą ciała, napięciem mięśniowym i pracą całej kończyny górnej, a dopiero w kolejnych etapach, nad przygotowaniem dłoni do wykonywania precyzyjnych ruchów.

Cel terapii

 • poprawa postawy ciała
 • poprawa sprawności ruchowej całej kończyny górnej
 • udoskonalenie sprawności manipulacyjnej ręki
 • nauka i doskonalenie prawidłowego chwytu
 • doskonalenie umiejętności pisania
 • poprawa koncentracji

Dla dzieci z:

 • zaburzonym napięciem mięśniowym
 • problemami samoobsługowymi
 • problemami grafomotorycznymi
 • problemami w zabawach manualnych
 • zaburzoną koordynacją ruchową i wzrokowo-ruchową

Niepubliczny Żłobek Akademia Malucha

Żłobek Akademia Malucha  swoją działalność rozpoczął od października 2019 roku. Pomysłodawczynią jest Justyna Zygmańska. Kilka lat temu wymarzyła sobie przyjazne miejsce z domową atmosferą dla dzieci w wieku żłobkowym. Od planowania do realizacji minęło trochę czasu, aż założyła żłobek Akademia Malucha – miejsce gdzie dzieci znajdą wszytko co najlepsze z dzieciństwa.

Żłobek Akademia Malucha  oferuje dzienną opiekę nad dziećmi w wieku od 12 miesięcy do 3 lat. Placówka jest czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30-17.30. Wyjątkami są 24 grudnia, kiedy żłobek jest nieczynny oraz 31 grudnia, kiedy pracujemy krócej.

W naszej  placówce stawiamy na domową atmosferę, gdzie każde dziecko zna się wzajemnie z resztą podopiecznych, zna każdą Ciocię, a każda Ciocia zna wszystkie dzieci oraz ich Rodziców.

Małymi kroczkami przechodzimy poszczególne etapy rozwoju naszych maluchów. Razem uczymy się stawiać pierwsze kroczki, powtarzać pierwsze słowa. Uczymy się zawsze przez zabawę, aby nauka sprawiała wiele radości jednocześnie przynosząc fantastyczne efekty.

W Akademii Malucha znajdziecie Państwo prace plastyczne swoich dzieci, posmakujecie ich wypieków, usłyszycie piosenki i wierszyki w języku angielskim, zobaczycie swoje pociechy podczas gimnastyki czy zajęć umuzykalniających. Zawsze też  możecie porozmawiać z Ciociami.

Najważniejsze jest dla nas dobro i rozwój naszych Maluchów. Jesteśmy zatem po to, aby sprostać wymaganiom naszych Milusińskich.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 607732205, mailowego: maluchy.edu.zlobek@gmail.com oraz do odwiedzenia naszego funpage’a na FB.

 

tel: 602 401 331

maluchy.edu@gmail.com

Akademia Malucha

ul. Marii Konopnickiej 5, 72-100 Goleniów

Godziny Otwarcia

Przedszkole „Akademia Malucha” czynne

 • od poniedziałku do piątku 6.30 do 17.00